Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Hedeflerimiz ve Ekibimiz

Hedeflerimiz ve Ekibimiz

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın partallarından birisidir.  Bu noktada yayın hayatına yeni yeni başlayan ve alanında bir çok uzmanın paylaşımlarını içinde barındıran YasliHasta.Com Ailesi özellikle sağlık ve bilişim sektöründen bir çok profesyoneli ekibinde barındırmaktadır.

 

yazar-yaslihasta-com-mdamar

 

Muhammet Damar

 

Bilgisayar Mühendisi Olan Muhammet Damar; DEÜ'de akademik uzman olarak meslek yaşantısını sürdürmektedir. YaşlıHasta.Com'un Fikir Babasıdır. Hem yaşılar için teknolojik haberler ve takibinden ve aynı zamanda yaslihasta.com'un tüm teknik destek tarafı onun sorumluluğundadır.

 

yazar-yaslihasta-com-mesenkurt

 

Mustafa Ersin Şenkurt

 

Ben, 1984 yılının şubat ayında dünyaya her 10.000 doğumda bir görülen bir SMA hastası olarak gelen ve bu hastalıkla yaklaşık 33 yıldır mücadele ederek ömrünü sürdüren birisiyim. Aslına bakarsanız kendimi hiçbir zaman "hasta" olarak görmedim. Hele hele " özürlü,sakat" gibi üzerimize toplumumuzun yapıştırdığı sıfatları kabul edebilmem mümkün değil. Ben, ülkemizde nefes alıp veren 8,5 milyon "özel insan"dan sadece 1 tanesiyim.!

 

yazar-yaslihasta-com-ydereli

 

Yaşar Dereli

 

Doğma büyüme İzmir’liyim. İşçi bir baba ve ev hanımı annenin ekonomik zorluklar altında ezildiği dönemlerde geçti küçüklüğüm. Annem okuyup bir şey olabilmem için çok çabaladı, ben de elimden geldiğince çalışarak ümitlerini boşa çıkarmadığımı düşünüyorum. 7 yıl Yunus Emre Anadolu Lisesi’nde okudum. Dokuz Eylül Bilgisayar Mühendisliği’ni kazandım. 7 yıl da Bilgisayar Mühendisliği okudum (yüksek lisans dahil). 14 yıldır Dokuz Eylül Üniveritesi Bilgi İşlem Dairesi’nde yazılım uzmanı ve veritabanı yöneticisi olarak çalışmaktayım. Çeşitli projelerde yer alarak çeşitli uzmanlık dallarında deneyim sahibi oldum

 

yazar-yaslihasta-com-gkose

 

Gizem Köse

 

1994 yılı 13 Mayıs Cuma günü Almanya'da doğdum ve Zonguldak'lıyım. Küçük yaşlardan beri hep insanlarla birebir iletişim içerisinde, onlara yardım edebileceğimiz bir meslek edinmek istedim. Bu amacıma yönelik olarak da Adnan Menderes Üniversitesi Rehberlik be Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nde okumaktayim. 

 

yazar-yaslihasta-com-bdamar

 

Burak Damar

 

Ben Burak Damar, aslen zonguldak'lıyım. Bankacı olarak hayatıma devam ederken kardeşim istek ve arzusu ile sizlerin arasında yer almak istedim. Bizlerin hedefi bu aileyi Türkiye'nin en büyük yaşlı/engelli/çocuklar için portalı haline getirebilmek. Dolasyısı ile bu konuda çalışmalarımız ekip olarak sürmekte. Sizler ile köşemde yaşlılık ve sorunları, mesleğim olan bankacılık hususunda siz sevgili büyüklerimiz nelere dikkat edebilir, akademik olarak eğitimini aldığım sosyal hizmetler konusunda ise bilgi, görüş ve fikirlerimi bu kanal vasıtasıyla paylaşacağım. 

 

 

yazar-yaslihasta-com-aaydin

 

Ayhan Aydın

 

Evet o benim .( Adet böyleymiş! Demeden olmaz.) 1981 Zonguldak doğumluyum. Her Zonguldaklı gibi ben de bir madenci çocuğuyum. Bize büyüklerimiz hep ‘Oku da biz gibi madene girme!’ dediler. Ben de bu sözü tutmuş olacağım ki öğretmen olmaya karar verdim. 2000 yılında Konya Selçuk Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğini kazandım. 2005’te mezun olduktan sonra öğretmenlik yapmak için önce Ağrı’nın ondan sonra Çankırı’nın yolunu tuttum. Sonra kendimi İzmir’de buldum. Şu anda Bayraklı ilçesinde öğretmenlik yapmaktayım. 

yaslihasta com hale turhan damar

 

Hale Turhan Damar

 

Merhabalar, ben hale turhan damar, denizli, Çamelili bir yörük diyebiliriz. Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi lisans mezunuyum. 1-2 yıl süre ile mesleğimi yaptıktan sonra girdiğim sınavlar sonrasında Mehmet Akif Ersoy Ünivertesi'ne araştırma görevlisi olmaya hak kazandım. Özetlemek gerekirse biraz hemşire biraz da araştırmacıyım aslında :) Süreçleri mesleği araştırarak bilimsel değerler ile harmanlayarak daha çok katma değet yaratma çabasında olan vatan evladıyız, şunun şurasında :) 

 

yaslihasta com hakkı can

 

Hakkı Can

 

Milli mücadele yıllarında tüm olanaksızlıklar içinde bile yer yer sokaklarda, cephelerde; elde kırık dökük tüfekler, taşlar, sopalar “kıt kaynaklar”la ama inanç dolu yürekle verilen mücadele sonucunda kazanılan bu vatan toprağında, Şanlı Urfa’da takvimler 1980 yılından düşerken, ben hayata “merhaba” demişim. Zorluklara mücadele eden bir neslin torunu olmaktan mı bilemem; ama ben de zor şartlarda yaşarken, “Sosyal Devlet”in açtığı sıcak kucağa sığınıp Devlet Parasız Yatılı Okulları gibi kurumlarda okuyarak önce İstanbul Büyükçekmece Lisesini, ardından Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde öğrenim hayatımı tamamlayarak çalışma hayatına başladım. Halen İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Yönetimi Yüksek Lisans eğitimine devam ederken, Aynı Zamanda Konak İlçesinde Adalet Öğretmeni olarak görevime devam etmekteyim.

 

yazar-yaslihasta-com-semra-hiz

Prof.Dr. Semra Hız

Sizinle eğer yolumuz bu sayfada buluştu ise ortak bir noktamız var demektir: Çocuklarımız…

Çocuklar mutluluktur, yaşamımızı anlamlandırırlar. Bize sevgilerin en doyumsuzunu, en safını yaşatırlar. Değişim ve gelişimlerini gördükçe onlarla gurur duyar ve beklentisiz, sonsuz bir özveri içinde çocuklarımızın sağlığı ve mutluluğu için çabalar dururuz. Çünkü biliriz ki onlar dünyaya sunduğumuz birer armağan, insanlık ormanına diktiğimiz taze fidanlardır....

Onların bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlığı için birlikte el ele yürümek dileğiyle…

 

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/