Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Dünyada ve ülkemizde, tıbbın ,teknolojinin gelişmesi, bireylerin sağlık konusunda daha bilinçli hale gelmelerini sağlamış ve   yaşam süresi uzamıştır. Bir çok ülkede olduğu gibi, ülkemizde de genç nüfusun yanı sıra, yaşlı nüfusta da artış olmuştur. Artan yaşlı nüfus, çözülmesi gereken bir çok sorunu da ortaya çıkarmıştır.

Giderek, geleneksel yapının bozulması, çekirdek aileye dönüş , yaşlıların yalnız kalma problemini ortaya çıkarmıştır. Yaşlanmanın getirdiği fizyolojik ve psikolojik değişiklikler ve aile yanında kalmalarının güçleşmiş olması, bakım gereksinimlerini artırmıştır.

Bu durum, sosyal hizmet alanlarından biri olan, yaşlı bakım hizmeti gereksinimini ortaya çıkarmıştır. Bu alanda diğer meslek elemanlarının yanı sıra profesyonel yaşlı bakımı verebilecek ve yaşlıyı sağlık ve sosyal hizmet boyutuyla ele alabilecek ara elemana gereksinim duyulmuştur.

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanlarını ekibinde barındırmaktan gurur duymaktayız. Tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisi olan YasliHasta.Com Ailesi alanında uzman bir çok doktor, hemşire, sağlık görevlisi, çeşitli branşlarda öğrenim görmekte olan öğrenciler ve bir çok engelli ve yaşlı gönüllüden oluşmaktadır.

YasliHasta.Com Ailesi;

§  yaşlı bakımı,

§  yaşılık ve sosyal hayat,

§  yaşlılık ve fizik tedavi,

§  yaşlılık ve spor hayatı,

§  yaşlıklıkta ortaya çıkan hastalıklar

§  yaşlılar için termal şifalı sular

§  yaşlıların yaşamlarını kolaylaştırıcı teknolojik gelişmeler

gibi bir çok alanda yaşlı ve engellilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen paylaşımları portalımız üzerinde barındıracaız.

Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabilecek yaşlı ve bakıma muhtaç insanlar ile ilgili köşe yazarı olmak isterseniz veya engellilerimize iş ilanı oluşturmak isterseniz bu noktada bizimle çalışabileceksiniz.

Saygılarımızla

 

YasliHasta.Com Ailesi

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/