Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Reklam Vermek İstiyorum

YasliHasta.com, engelli arakdaşlarımız ve yasli büyüklerimizin hayatlarını kolaylaştırma adına faaliyet gösteren sosyal sorumluluk projesidir.
Kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları ve haberler vererek ve engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını
reklam-vermek-istiyorum-yasli-hasta-com
dönk hizmet sunmaktadır.
Sitemiz yeni olmasına rağmen aylık toplam ziyaret sayısı 1000 'e yakın olan YasliHasta.Com her geçen gün ziyaretçi sayısını tüm türkiyeden giren kullanıcıları sayesinde artırmatadır.

Siz de bu tamamen gönüllülerin desteğiyle oluşmuş bu site üzerinde işinizin, veya ürününüzün reklamını verebilir bu yolla sosyal sorumluluk projemize destek olabilirsiniz.

 

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/